Уругвай 0-0 Южна Корея на живо! Предавайте поточно мачове от Световната купа 2022, най-новите резултати и актуализации за голове днес

Мачовете от Световното първенство продължават, тъй като група Н започва в Ал Раян този следобед. Уругвай и Южна Корея на Education City Stadium, двукратни носители на титлата, от които се очаква да направят добри резултати с добре балансиран отбор, пълен с таланти, включително хора като Дарвин Нунес и Федерико Валверде, както и застаряващи глави като Луис Суарес, който започва деня с Факундо Пелестри от Манчестър Юнайтед.

Южна Корея ще бъде облекчена, че капитанът и ученик Heung-min Son е готов да играе извън турнира този турнир, след като се нуждаеше от операция на фрактура на лицето, която получи в Шампионската лига с Тотнъм. Той ще носи защитна маска, тъй като отборът на Пауло Бенто се стреми към положителен старт в това, което на хартия е много трудна група.

Южна Корея не се е класирала за елиминациите от 2010 г., докато Уругвай достигна четвъртфиналите в Русия преди четири години, преди да бъде изхвърлен от шампиона на турнира Франция. Следете играта по-долу с блога на живо на Standard Sport!

Актуализации на живо

1669300225

71 минути: Рошет върши добра работа, излизайки от линията си и използвайки удара си с глава, за да кимне очевидно след старомодна топка от първо подаване към Сон от Корея.

Продължително притежание на Уругвай сега, от другата страна.

1669300135

70 минути: Чувствате, че Уругвай се доближава до тук. И с Кавани и Нунес на върха, нападателите са готови да погребат възможност, ако се появи.

1669300028

Шоуто тази вечер

68 минути: Другият мач в група H между Португалия и Гана започва в 16:00 GMT този следобед, малко след края на този мач.

Можете да го преодолеете на Блогът на живо на Standard Sport е тук.

Ройтерс
1669299916

66 минути: Беше доста лошо за централния защитник Ким Мин-Дже, който изкълчи глезена си, плъзгайки се по тревата на Едейкишън Сити Стейдиъм.

Аплодисменти от феновете на страната му, докато той се изправя на крака. Пауло Бенто все още не е направил промяна в Южна Корея.

1669299755

63 минути: Звездата на Ливърпул Нунес се отдръпва с хубаво движение отляво, но игнорира опциите в средата и оставя ограничено пространство от острия ъгъл. Ким го изравнява и Корея е ясна.

Между другото, Суарес е човекът, когото Кавани смени.

1669299579

61 минути: Беше само въпрос на време някой от мениджърите да направи смяна… най-голямото име на резервната скамейка на Уругвай съблечено и готово.

Влиза Единсон Кавани.

1669299509

60 минути: Уругвай тепърва започва да набира нещата, както направи в този момент през първото полувреме, когато започна играта им с пасове.

Оливейра беше нокаутиран от вратаря Ким след игра с дълъг диагонал напред.

ANP чрез Getty Images
1669299379

57 минути: Няма много тревоги за Южна Корея тук, тъй като Сон е на лечение. Има някои тревожни лица в тълпата, тъй като Касерес получи жълт картон за това влизане.

Синът се изправи на крака, намествайки обувките си. Би трябвало да е добре.

1669299268

56 минути: Корея получи своите блокове, като на Бентанкур бе отказан диапазон.

След това Суарес обмисля акробатично усилие, преди Пелистри да избяга от стаята на десния фланг. Малко накъсана атака от Уругвай.

1669299135

53 минути: Рошет вкара ъглов удар за Сон, с половинчати молби към Южна Корея, които бяха отклонени от рефера.

След това с Бентанкур някои красиви балетни халфове, които да се въртят далеч от пресата.